Co je LRoom+

LRoom+ je vzdělávací web pro všechny uživatele editoru Adobe Lightroom.

Proč se vzdělávat na LRoom+

Naleznete zde celou řadu návodů, rad, tipů jak používat Lightroom. Je zde k dispozici mnoho receptů na úpravy v Lightroomu, video návodů i vzdělávacích kurzů.


Kdo je zodpovědný za LRoom+

francie-ja-male

Tomáš Dolejší je fotograf a lektor. Před více než deseti lety založil Fotorádce, internetový magazín o fotografování. Mezi jeho další úspěchy patří Videokurz Adobe Lightroom: Lroom a sada přednastavených úprav pro Lightroom: Presety.cz. Kromě toho fotí svatby, přednáší na fotografických akcích a pořádá vzdělávací kurzy pro fotografy.

Naše spřátelené weby / služby

Používáte Adobe Lightroom opravdu správně? Není třeba způsob, jak dosáhnout ještě lepších úprav za kratší dobu? Nebo třeba efektivněji katalogizovat fotky nebo vytvářet lepší video slideshow? Pak vám můžeme vřele doporučit níže uvedené produkty a služby stejně tak, jako stovky jejich spokojených uživatelů.


Videokurz Adobe Lightroom: Lroom

videokurz

Lroom je videokurz pro Adobe Lightroom, díky kterému se naučíte ovládat Lightroom jako profesionál v pohodlí svého domova. Videokurz si pustíte ve Full HD rozlišení jako třeba film, můžete se kdykoliv k jakékoliv kapitole vrátit. Videokurz má přes 11 hodin a naučíte se v něm vše, co kdy budete v Lightroomu potřebovat.

Přednastavené úpravy: Presety.cz

doplněk pro Lightroom

Presety.cz je sada přednastavených úprav pro Adobe Lightroom. Díky těmto presetům upravíte své fotky na profesionální úrovni, snadno a rychle. A to bez znalosti tajných postupů.

Online kurzy Adobe Lightroom

připravujeme

Právě pro vás připravujeme krátké online kurzy používání Adobe Lightroom, ve kterých se naučíte nejen své fotky správně upravovat, ale i Lightroom jako takový efektivně používat. Vše bude formou krátkých online webinářů.

Znáš dobře Lightroom a máš chuť se podělit o své znalosti? Chceš získat své čtenáře a „být vidět“? Staň se součástí redakční komunity Lroom+


Věřím v jedinečné fotografie, které jsou všem na dosah. Stačí chtít.

Tomáš Dolejší fotograf, lektor a zakladatel Lroom+

Přejít k navigační liště